HAKKIMIZDA

            Hukuk Büromuzun kurucusu Avukat Doğan YILDIRIM, Ergani Anadolu Öğretmen Lisesi’nden sonra Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk alanında Yükseklisans eğitimine devam etmekte olup, Diyarbakır Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Yıldırım Hukuk Bürosu, Diyarbakır ili Ergani ilçesinde faaliyet sürdürmektedir. Yerli ve yabancı gerçek kişi, şirket ve kurumlara yurtiçinde ve yurtdışında genel hukuk hizmeti vermektedir.
 
             Hukuk Büromuz hızlı, sağlam ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaç edinmiş olup, sorunların çözümünde ortak fikri başat görmektedir.
 
             Yıldırım Hukuk Bürosu, hukuki ihtilafların çözümünü uzmanlık temelinde gerçekleştirir. Bu bağlamda Tazminat  Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra İflas Hukuku, Miras Hukuku ve Taşıma Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.            
 
            Asıl hedefimiz yeni bir hukuksal çalışma dinamiği oluşturarak siz değerli müvekkillerimizin haklarını savunmak, bilgi ve birikim sahibi yapmak, sorunlarını çözüme kavuşturmak ve hayatını kolaylaştırmaktır.
 

İLETİŞİM

  • Adres: Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevki Yenişehir 5. Sitesi B Blok Kat:1 No:1 Ergani/DİYARBAKIR
  • Telefon: 0 532 488 1497
  • Email: info@doganyildirim.av.tr
Yıldırım Avukatlık Bürosu © 2016 - Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz üzerinde yer alan bütün yazılar ve resimler izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Web Tasarım